⊰B2UTY Romania⊱
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Postul lui Yoseob pe cafe’ul playB2st: Primul loc!

2 posters

Go down

Postul lui Yoseob pe cafe’ul playB2st: Primul loc! Empty Postul lui Yoseob pe cafe’ul playB2st: Primul loc!

Post by Haruka Tue Aug 28, 2012 1:09 am

Va multumesc foarte mult pentru ca ne-ati permis sa spunem ca suntem artisti de locul intai!
Cred ca sunt capabil sa zambesc din nou dupa ceva timp, datorita b2uties care sunt mereu dispuse sa stea alaturi de noi.
Sunt foarte fericit pentru ca pot sa le inteleg inimile veritabile inca o data prin intermediul fansignurilor de zilele astea.
Cat de mult ne veti mai incuraja? …. Cat vreti sa ne mai protejati??..

Fiecare cuvant pentru cuvant… Aceste cuvinte pline de ganduri originale
Cred ca este medicamentul nostru pentru inimile noastre obosite si deteriorate!
Doctorii B2uties.. keke

Multumesc. Scriu acest post chiar inainte de a pleca de acasa pentru un show de radio de curand..
Macarea se raceste prea mult, asa ca trebuie sa public asta repede si sa merg sa mananc .. keke

In orice caz va multumesc ca intotdeauna si va rog, continuati sa vegheati asupra noastra si in viitor!

Va multumesc foarte mult B2uties!..bine.. Pa!

(Ah.. trebuie sa spun si ca.. b2uties uitati-va doar la lucrurile bune si da-ti clic pe lucrurile bune.. de acord?? Ppyong!)

(Si de asemenea.. Nu va lasati ranite de niste vorbe aruncate-n vant! Atunci de data asta chiar plec… Pa!)

Credit:B2utyland.com
Haruka
Haruka
Traducator
Traducator

Mesaje : 350
Data de inscriere : 2011-03-05
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Back to top Go down

Postul lui Yoseob pe cafe’ul playB2st: Primul loc! Empty Re: Postul lui Yoseob pe cafe’ul playB2st: Primul loc!

Post by medeea13deea Tue Aug 28, 2012 8:31 pm

Cu siguranta fom fi alaturi de ei!
MEREU!!!!!!!!!
Very Happy
medeea13deea
medeea13deea
Special
Special

Mesaje : 109
Data de inscriere : 2012-01-11
Varsta : 25
Localizare : Jibou

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum