⊰B2UTY Romania⊱
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junhyung si Haw (Prepix) prieteni din liceu?

3 posters

Go down

Junhyung si Haw (Prepix) prieteni din liceu? Empty Junhyung si Haw (Prepix) prieteni din liceu?

Post by PoppinGirlJiye Sat Sep 17, 2011 1:16 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Intr-un interviu pentru 10asia, in timpul promovarii malodiei "Shock" a trupei B2ST, Junhyung a vorbit despre Haw si cum a ajuns el coregraful trupei:

Junhyung: Am devenit lacomi in multe aspecte de fiecare data am lansat un cantec in particular pentru acest cantec deoarece toata lumea chiar il place. Am avut de asemenea un faimos instructor de dans pentru coregrafie. Ha Woosin, votat numarul 6 in lumea intreaga in dans, directorul si liderul al Prepix style a ajutat cu coregrafia noastra. Este de obicei peste oceane pentru activitati si de obicei el nu face coregrafie pentru cantareti dar l-am stiut inca din liceu asa ca a fost de acord. Dar nu am fost atat de buni si in acelasi timp am lucrat din greu sa ajungem la asteptarile lui deoarece nu am vrut sa ii ruinam reputatia.

Credit: omonatheydidnt & 10asia, tradus de PoppinGirlJiye@PrepixRo
PoppinGirlJiye
PoppinGirlJiye
Admin
Admin

Mesaje : 1105
Data de inscriere : 2011-01-07
Varsta : 30
Localizare : Junhyung's heart and soul

Back to top Go down

Junhyung si Haw (Prepix) prieteni din liceu? Empty Re: Junhyung si Haw (Prepix) prieteni din liceu?

Post by lavinia Sun Sep 18, 2011 1:51 am

oo ce dragut^^
lavinia
lavinia
BEUTY
BEUTY

Mesaje : 868
Data de inscriere : 2011-05-04
Varsta : 28

Back to top Go down

Junhyung si Haw (Prepix) prieteni din liceu? Empty Re: Junhyung si Haw (Prepix) prieteni din liceu?

Post by Yuuki Mon Sep 19, 2011 10:50 pm

cate cunostinte poate sa aia si Jun:))
Yuuki
Yuuki
BEUTY
BEUTY

Mesaje : 618
Data de inscriere : 2011-02-19
Varsta : 27
Localizare : 루마니아(navodari)

Back to top Go down

Junhyung si Haw (Prepix) prieteni din liceu? Empty Re: Junhyung si Haw (Prepix) prieteni din liceu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum