⊰B2UTY Romania⊱
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cum il vedeti pe Yoseob in viitor?

5 posters

Go down

Cum il vedeti pe Yoseob in viitor?  Empty Cum il vedeti pe Yoseob in viitor?

Post by Didaa. Tue Jan 31, 2012 9:12 am

Sunt curioasa cum il vedeti voi pe Yoseob in viitor ^_^ De exemplu dupa ce isi termina cariera cu Beast, sau daca il vedeti in cariera solo, sau cum ar arata familia lui > <
Didaa.
Didaa.
Forum fondator/admin
Forum fondator/admin

Mesaje : 1121
Data de inscriere : 2010-12-28
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

https://beastromania.forumgratuit.ro

Back to top Go down

Cum il vedeti pe Yoseob in viitor?  Empty Re: Cum il vedeti pe Yoseob in viitor?

Post by PoppinGirlJiye Tue Jan 31, 2012 9:27 am

Yoseob... in viitor... va imbatrani frumos Smile) va avea o sotie si copii,,, sincer nu m-am gandit nici macar o data la acest subiect ><
Intr-o cariera solo ar face cu siguranta fata, insa as dori sa nu paraseasca BEAST decat cand vor fi atat de batrani incat nu vor mai putea face ceea ce fac~
PoppinGirlJiye
PoppinGirlJiye
Admin
Admin

Mesaje : 1105
Data de inscriere : 2011-01-07
Varsta : 30
Localizare : Junhyung's heart and soul

Back to top Go down

Cum il vedeti pe Yoseob in viitor?  Empty Re: Cum il vedeti pe Yoseob in viitor?

Post by ღTeaaaღ Sat Feb 04, 2012 6:21 am

Mi'e frica sa ma gandesc la momentul cand cariera b2st va lua sfarsit X_x. Solo ar avea succes, dar cu b2st ii sta mai bine:x Baietii formeaza un complet...nu merge fara unul. Cred ca se va casatori si va fi un sot, si de ce nu tata minunat. <3
ღTeaaaღ
ღTeaaaღ
Special
Special

Mesaje : 212
Data de inscriere : 2011-08-18
Varsta : 27
Localizare : The home is where the heart is. :x

Back to top Go down

Cum il vedeti pe Yoseob in viitor?  Empty Re: Cum il vedeti pe Yoseob in viitor?

Post by MihaDW Fri May 18, 2012 3:44 am

Cum il vad pe Yoseob in viitor? Hmm..Eu cred ca va fi un sot minunat:D Si un tata minunat:D
MihaDW
MihaDW
Membru
Membru

Mesaje : 7
Data de inscriere : 2012-05-18
Varsta : 29
Localizare : TIMISOARA

Back to top Go down

Cum il vedeti pe Yoseob in viitor?  Empty Re: Cum il vedeti pe Yoseob in viitor?

Post by medeea13deea Fri May 25, 2012 12:46 am

YoSeob, nu pot sa-l vad singur, intr-o cariera solo...Nu-mi sta gandul la asa ceva.Nu ma lasa inima sa o fac.
Yo Seob va fi intr-o familie frumoasa, iar fica sau fiul lui va fi la randul sau cantaret/cantareata, cu o sotie frumoasa si nedespartit de membrii trupei B2ST.
medeea13deea
medeea13deea
Special
Special

Mesaje : 109
Data de inscriere : 2012-01-11
Varsta : 25
Localizare : Jibou

Back to top Go down

Cum il vedeti pe Yoseob in viitor?  Empty Re: Cum il vedeti pe Yoseob in viitor?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum