⊰B2UTY Romania⊱
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cum l-ati vedea pe Hyunseung daca ar fi in Big Bang?

5 posters

Go down

Cum l-ati vedea pe Hyunseung daca ar fi in Big Bang? Empty Cum l-ati vedea pe Hyunseung daca ar fi in Big Bang?

Post by PoppinGirlJiye Tue Jan 31, 2012 9:41 am

Primul lucru la care ma gandesc mereu este ca nu ar fi avut atat de multe sanse sa-si etaleze dansul!
Ca si vocal ar fi fost cred the same Seung dar multe lucruri cred ca i-ar fi fost limitate..
Mult mai bine se potriveste in formula BEAST unde parca domneste zambetul, fericirea, iubirea si desigur legaturi foarte stranse.
PoppinGirlJiye
PoppinGirlJiye
Admin
Admin

Mesaje : 1105
Data de inscriere : 2011-01-07
Varsta : 30
Localizare : Junhyung's heart and soul

Back to top Go down

Cum l-ati vedea pe Hyunseung daca ar fi in Big Bang? Empty Re: Cum l-ati vedea pe Hyunseung daca ar fi in Big Bang?

Post by Didaa. Tue Jan 31, 2012 10:01 am

Hm... sincer ar fi fost faimos si in Big Bang, dar mi se pare mult mai potrivit in Beast. Oricum ar fi avut si acolo o cariera infloritoare dar probabil nu s-ar fi scot foarte mult in evidenta.
Oricum dansul este un lucru foarte valoros la el si fanii ar trebui sa-l aprecieze si mai mult pentru asta Very Happy
Deci cred ca s-ar fi descurcat si in Big Bang > < desi este mult mai potrivit in Beast. Aici ii este locul ^_^
Didaa.
Didaa.
Forum fondator/admin
Forum fondator/admin

Mesaje : 1121
Data de inscriere : 2010-12-28
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

https://beastromania.forumgratuit.ro

Back to top Go down

Cum l-ati vedea pe Hyunseung daca ar fi in Big Bang? Empty Re: Cum l-ati vedea pe Hyunseung daca ar fi in Big Bang?

Post by MihaDW Fri May 18, 2012 5:41 am

Eu sunt de parere ca n-ar fi avut succes in Big Bang:)
Big Bang au infatisarea de Bad Boy:) lucru ce Hyungseung nu-l are,nu-i genul lui sa faca pe bad boy:)asta-i parerea mea
MihaDW
MihaDW
Membru
Membru

Mesaje : 7
Data de inscriere : 2012-05-18
Varsta : 29
Localizare : TIMISOARA

Back to top Go down

Cum l-ati vedea pe Hyunseung daca ar fi in Big Bang? Empty Re: Cum l-ati vedea pe Hyunseung daca ar fi in Big Bang?

Post by medeea13deea Fri May 25, 2012 12:36 am

Miha are dreptate.HyungSeung nu poate sa fie un BAD BOY.
Este prea dragut, vesel si iubitor ca sa fie un ......... DARK BOY!!!(fara suparare pentru cei din BigBang)
medeea13deea
medeea13deea
Special
Special

Mesaje : 109
Data de inscriere : 2012-01-11
Varsta : 25
Localizare : Jibou

Back to top Go down

Cum l-ati vedea pe Hyunseung daca ar fi in Big Bang? Empty Re: Cum l-ati vedea pe Hyunseung daca ar fi in Big Bang?

Post by ღTeaaaღ Wed Jul 04, 2012 12:13 am

Nu stiu...dupa mine el nu s'ar fi potrivit in Big Bang. Desigur ar fi avut succes si acolo, oriunde ar fi avut, dar imaginea pe care trupa vroia sa o aiba...de duri :-?..nu mi se pare stilul lui Seung. ^^ Deasemenea cei de acolo l'au subestimat. Daca nu au vazut potetialul din el, nu il merita.Mai bine in Beast. <3 Parerea mea. Smile
ღTeaaaღ
ღTeaaaღ
Special
Special

Mesaje : 212
Data de inscriere : 2011-08-18
Varsta : 27
Localizare : The home is where the heart is. :x

Back to top Go down

Cum l-ati vedea pe Hyunseung daca ar fi in Big Bang? Empty Re: Cum l-ati vedea pe Hyunseung daca ar fi in Big Bang?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum