⊰B2UTY Romania⊱
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yong Junhyung vorbeste despre contractul sau de sclav cu fosta sa companie [23.02.2012]

2 posters

Go down

Yong Junhyung vorbeste despre contractul sau de sclav cu fosta sa companie [23.02.2012] Empty Yong Junhyung vorbeste despre contractul sau de sclav cu fosta sa companie [23.02.2012]

Post by Didaa. Thu Feb 23, 2012 8:58 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Junhyung a vorbit despre fosta sa companie. Nu numai că a fost ameninţat cu o sticlă de soju sparta dar datorita contractului de sclav (de 10 ani), la vârsta de 20 de ani (vârsta coreeană) a trebuit sa viziteze firme de avocatură şi să cunoasca mai multe din ele. În timp ce prietenii lui au mers la facultate, el s-a confruntat cu această situaţie care l-a obosit asa ca a inceput sa se revolte.

In episodul din 21 februarie “Win Win” (aka “Kim Seung Woo’s Seung Seung Jang Goo”) Yong Junhyung din B2st a vorbit despre contractul sau de sclav cu fosta sa companie.

Yong Joong Hyung a dezvaluit ca si-a petrecut zilele de formare intr-o companie care nu era foarte cunoscuta. El a declarat “Cand am primit contractul , am vazut ca era un contract de sclav pentru 10 ani. Presedintele companiei niciodata nu isi indeplinea promisiunile sale, iar datorita acestui lucru nu era in masura sa acorde un rol la TV elevilor lui.”

[You must be registered and logged in to see this link.]

Cand si-a aratat intentiile de a parasi compania, Yong Junhyung a dezvaluit ca a fost amenintat. A continuat “ Presedintele m-a dus intr-un bar iar beat, m-a amenintat ”Serios vei pleca? “ si a spart o sticla de lichior. Chiar si la varsta frageda, intr-adevar am crezut ca puteam si,probabil,as fi murit in acea zi”.

El a marturisit : “ De indata ce m-am intors in dormitor ,am impachetat lucrurile mele, mi-am aruncat telefonul si am fugit.

Credit. Soompi (Fuente)

Tradus de Lumy@B2utyRo.
Didaa.
Didaa.
Forum fondator/admin
Forum fondator/admin

Mesaje : 1121
Data de inscriere : 2010-12-28
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

https://beastromania.forumgratuit.ro

Back to top Go down

Yong Junhyung vorbeste despre contractul sau de sclav cu fosta sa companie [23.02.2012] Empty Re: Yong Junhyung vorbeste despre contractul sau de sclav cu fosta sa companie [23.02.2012]

Post by PoppinGirlJiye Fri Feb 24, 2012 8:40 pm

Ce oribil 0.0~
Mama cred si eu ca a vrut sa plece - -
Dar de ce naiba nu a fost si el mai atent ... sa se fi informat sa fi cautat si el persoane de acolo etc ><
PoppinGirlJiye
PoppinGirlJiye
Admin
Admin

Mesaje : 1105
Data de inscriere : 2011-01-07
Varsta : 30
Localizare : Junhyung's heart and soul

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum