⊰B2UTY Romania⊱
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yoseob varsa lacrimi, exprimandu-si multumirea fata de colegul sau de trupa Kikwang

5 posters

Go down

Yoseob varsa lacrimi, exprimandu-si multumirea fata de colegul sau de trupa Kikwang Empty Yoseob varsa lacrimi, exprimandu-si multumirea fata de colegul sau de trupa Kikwang

Post by Haruka Tue Aug 28, 2012 1:12 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Recent Yoseob a plans, exprimandu-si multumirea pentru prietenul sau Kikwang.

In episodul show’lui Hello Everyone de la KBS2 care apare pe 27 august la 11:05 p.m, B2st au fost prezenti si au ascultat preocupările oamenilor obișnuiți din public.
Au fost prezente o mama si o fiica, care s-au certat pe baza visului fiicei de a deveni cantareata. Inainte ca mama si fiica sa apara, MC i-a intrebat pe B2st daca au avut dificultati in a debuta ca idoli cantareti.

Yoseob a inceput, spunand: “Am avut. Nu am avut niciodata dificultati sa trec de auditiile pe care le-am dat, dar obisnuiam sa fiu dat afara din companie chiar inaintea debutului. Am fost foarte depresiv si am crezut ca niciodata nu voi reusi sa devin cantaret. Aproape renuntasem sa devin cantaret inainte ca Kikwang sa-mi ceara sa ma alatur in B2st.”

Vocalistul principal a spus: ‘Kikwang precum stii iti sunt dator pentru ca mi-ai oferit o oportunitate atat de mare cand am avut putina speranta. Sper ca prietenia noastra sa reziste pentru totdeauna si sa continuam sa fim faimosi ca o echipa.”
[You must be registered and logged in to see this image.]

credits: en.korea.com
Haruka
Haruka
Traducator
Traducator

Mesaje : 350
Data de inscriere : 2011-03-05
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Back to top Go down

Yoseob varsa lacrimi, exprimandu-si multumirea fata de colegul sau de trupa Kikwang Empty Re: Yoseob varsa lacrimi, exprimandu-si multumirea fata de colegul sau de trupa Kikwang

Post by medeea13deea Tue Aug 28, 2012 8:27 pm

Ce draguti...
Se vede ce mare este prietenia dintre ei!Si noi iti multumin GiKwang.Daca nu era el, probabil, YoSeob nu era in trupa iar atunci B2ST...nu ar fi fost asa de buni Sad
medeea13deea
medeea13deea
Special
Special

Mesaje : 109
Data de inscriere : 2012-01-11
Varsta : 25
Localizare : Jibou

Back to top Go down

Yoseob varsa lacrimi, exprimandu-si multumirea fata de colegul sau de trupa Kikwang Empty Re: Yoseob varsa lacrimi, exprimandu-si multumirea fata de colegul sau de trupa Kikwang

Post by Lee Dana Tue Nov 13, 2012 10:56 am

Omo...YoSeob e asa dragalas cand plange..dar sper sa nu il mai vad plangand:)
Lee Dana
Lee Dana
Membru
Membru

Mesaje : 30
Data de inscriere : 2012-11-11
Varsta : 26
Localizare : Bucuresti

Back to top Go down

Yoseob varsa lacrimi, exprimandu-si multumirea fata de colegul sau de trupa Kikwang Empty Re: Yoseob varsa lacrimi, exprimandu-si multumirea fata de colegul sau de trupa Kikwang

Post by Nabi Wed Jan 09, 2013 12:56 am

scumpetea mea! <3 e asa un copilas <3
Nabi
Nabi
Incepator
Incepator

Mesaje : 99
Data de inscriere : 2011-08-20
Varsta : 28
Localizare : buzau romania

http://twitter.com/#!/iulielena

Back to top Go down

Yoseob varsa lacrimi, exprimandu-si multumirea fata de colegul sau de trupa Kikwang Empty Re: Yoseob varsa lacrimi, exprimandu-si multumirea fata de colegul sau de trupa Kikwang

Post by Serena96 Sun May 19, 2013 10:24 am

cat ma bucurca GiKwang este un adevarat prieten pentru Yoseob,rar mai vezi asa prietenii I love you
Serena96
Serena96
Incepator
Incepator

Mesaje : 57
Data de inscriere : 2013-05-19
Varsta : 27
Localizare : Pitesti

Back to top Go down

Yoseob varsa lacrimi, exprimandu-si multumirea fata de colegul sau de trupa Kikwang Empty Re: Yoseob varsa lacrimi, exprimandu-si multumirea fata de colegul sau de trupa Kikwang

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum