⊰B2UTY Romania⊱
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Heechul,JunHyung si Simon D scot in evidenta prietenia lor apropriata [23.04.11]

4 posters

Go down

Heechul,JunHyung si Simon D scot in evidenta prietenia lor apropriata [23.04.11] Empty Heechul,JunHyung si Simon D scot in evidenta prietenia lor apropriata [23.04.11]

Post by Didaa. Fri Apr 29, 2011 11:24 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Pe 22 aprilie, Heechul din Super Junior, JunHyug din B2st si Simon D din Supreme Team scot in evidenta prietenia lor apropriata.
Heechul a scris pe Twitter:"Sunt cu Simon D si cu YoungYoung.Nu glumesc,iesim ca barbatii si vorbim despre loialitatea acestora.Saracul YongYong,el poate sa umble numai cu barbati din cauza mea."

Stand impreuna pe un fotoliu,cei trei pot fi vazuti cu o privire distanta.In ciuda ochilor dulci care ii au intr-o singura poza,fanii s-au amuzat de sosetele cu Spongebob ale lui Heechul.
Au comentat:"Par atat de aproptiati!",Simon D oricum are o prietena!" si "Sosetele cu Spongebob ale lui Daebak."

Credit:allkpop.
Tradus de [You must be registered and logged in to see this link.]
Didaa.
Didaa.
Forum fondator/admin
Forum fondator/admin

Mesaje : 1121
Data de inscriere : 2010-12-28
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

https://beastromania.forumgratuit.ro

Back to top Go down

Heechul,JunHyung si Simon D scot in evidenta prietenia lor apropriata [23.04.11] Empty Re: Heechul,JunHyung si Simon D scot in evidenta prietenia lor apropriata [23.04.11]

Post by Anyhana_Pau Fri Apr 29, 2011 11:57 pm

da intradevar sosetele sunt caraghioase [You must be registered and logged in to see this image.]
Anyhana_Pau
Anyhana_Pau
Traducator
Traducator

Mesaje : 303
Data de inscriere : 2011-02-27
Varsta : 30
Localizare : Romania

Back to top Go down

Heechul,JunHyung si Simon D scot in evidenta prietenia lor apropriata [23.04.11] Empty Re: Heechul,JunHyung si Simon D scot in evidenta prietenia lor apropriata [23.04.11]

Post by PoppinGirlJiye Sat Apr 30, 2011 2:25 am

Ce saracu' lasa ca sta bine cu baietii =))
Heechul tine-l aproape =)) nu-l lasa sa scape Smile)
PoppinGirlJiye
PoppinGirlJiye
Admin
Admin

Mesaje : 1105
Data de inscriere : 2011-01-07
Varsta : 30
Localizare : Junhyung's heart and soul

Back to top Go down

Heechul,JunHyung si Simon D scot in evidenta prietenia lor apropriata [23.04.11] Empty Re: Heechul,JunHyung si Simon D scot in evidenta prietenia lor apropriata [23.04.11]

Post by the joker Thu May 05, 2011 6:37 am

asa tine-l aproaape sa nu iasa cu fetele =))
the joker
the joker
Special
Special

Mesaje : 333
Data de inscriere : 2011-05-05
Varsta : 28
Localizare : Romania

Back to top Go down

Heechul,JunHyung si Simon D scot in evidenta prietenia lor apropriata [23.04.11] Empty Re: Heechul,JunHyung si Simon D scot in evidenta prietenia lor apropriata [23.04.11]

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum