⊰B2UTY Romania⊱
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Haii <3

+3
Didaa.
Yuuki
Mini.
7 posters

Go down

Haii <3 Empty Haii <3

Post by Mini. Thu Jul 07, 2011 2:21 am

Bunăă! Sooooo, din moment ce trupa mea preferată este B2ST/Beast, este normal să mă înregistrez aici.

Mă numesc Andreea. Îmi puteţi spune Mini sau Demonel [ nu întrebaţi, de fapt, dacă sunteţi curioase de unde vine acest nickname...întrebati Smile) ]. Am 13 ani fac 14 pe 24 Septembrie. Sunt o fire calmă, mă enervez greu...câteodată. Sunt din Bucureşti.
De k-pop am dat din întâmplare. Mi-a apărut pe YouTube: '' Your friend **** [ i-am uitat numele ] has added this video '' Super Junior Adonis Camp '' in her/his playlist. ''
Am dat click. Sunt curioasă de fel, so, m-am îndrăgostit de ei... Chiar am plând o noapte întreagă că nu înţelegeam care-i faza cu comeback stage si goodbye stage. Am crezut că s-au desparţit. So, am căutat mai multe...am aflat mai multe trupe, bla bla, şi am făcut un an de când ascult k-pop.
Îmi place să mă uit la emisiuni cu ei, drame şi parodii.
În decursul unui an am găsit foarte multe trupe care...chiar mi-au plăcut, dar am descoperit că B2ST este cea mai bună dintre toate. Îmi plac toate melodiile lor. N-am un membru favorit, nu pot alege, dar pot să scriu de ce îmi place de fiecare în parte:

Yoon Doo Joon: Păi, este cel mai tare lider. De el m-am îndrăgostit prima oară, eram obsedată. Este foarte amuzant, îmi plac persoanele amuzante, şi are toate calităţile pentru a fi lider, so...

Yang Yo Seob: Aegyo Prince. Vine de la sine, aşa e? E atât de cute, chiar el a zis că B2ST este cunoscută ca Pet Idol din cauza sa. '' I'm cute! '' He said that.

Yong Jun Hyung: The best rapper. E...OMFG. Îi ador caracterul. E...drăguţ.

Jang Hyun Seung: Este un dansator foarte bun. Având în trecutul lui. Când am aflat...chiar nu mi-a venit să cred. Trebuie să fi de fier să poţi ajunge la o performanţă ca a sa.

Lee Ki Kwang: Nu mă băteţi, dar o să vă spun foarte sincer, că prima oară l-am urât. De ce? Pentru că...se purta prea...adică dansa mai mereu dansuri sexy, şi nu ştiu ce Dumnezeu era în capul meu de nu-mi plăcea. Acum îl ador.

Son Dong Woon: Maknae. The best one. Şi pe el îl uram. Credeam că-i plin de el însuşi, până când am ajuns să fac o obsesie gravă pentru el.

So, that's all. Dacă aveţi întrebări, nu ezitaţi să le puneţi.
Mini.
Mini.
Membru
Membru

Mesaje : 5
Data de inscriere : 2011-07-07
Varsta : 26

Back to top Go down

Haii <3 Empty Re: Haii <3

Post by Yuuki Thu Jul 07, 2011 11:03 pm

Hey buna Andreea ne bucuram ca ai venit aici cu noi^^
si eu am inplinit un an de cand ascult Kpop de cateva sapt...
ma bucur sa te cunosc
imi place ca esti deschisa si nu te ascunzi...
sper sa te distrezi aici cu noi^^<3
sa iti faci multi prieteni
sper ca aici iti vei inflorii cunostintele despre B2st
sa fii cat mai activa^^
Yuuki
Yuuki
BEUTY
BEUTY

Mesaje : 618
Data de inscriere : 2011-02-19
Varsta : 27
Localizare : 루마니아(navodari)

Back to top Go down

Haii <3 Empty Re: Haii <3

Post by Didaa. Fri Jul 08, 2011 1:33 am

Welcome here >Very Happy<
Oh imi plac descrierile tale Smile) haha
Oh unde in Bucuresti stai? ^^
Sper sa te distrezi si sa-ti faci prieteni noi :*
Didaa.
Didaa.
Forum fondator/admin
Forum fondator/admin

Mesaje : 1121
Data de inscriere : 2010-12-28
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

https://beastromania.forumgratuit.ro

Back to top Go down

Haii <3 Empty Re: Haii <3

Post by PoppinGirlJiye Fri Jul 08, 2011 7:10 am

Ma bucur sa aud ca pentru tine B2ST e cea mai buna trupa XD
Chiar mi-a placut introducerea ta :X
Ma bucur sa te cunosc si poate iesi si tu cu noi prin Bucuresti Very Happy
Happy posting<3 and have fun Smile
PoppinGirlJiye
PoppinGirlJiye
Admin
Admin

Mesaje : 1105
Data de inscriere : 2011-01-07
Varsta : 30
Localizare : Junhyung's heart and soul

Back to top Go down

Haii <3 Empty Re: Haii <3

Post by Mini. Wed Jul 13, 2011 8:17 am

Îmi pare foarte rău că n-am mai intrat, dar am fost plecată cu fratele meu şi iubita sa.
Şi eu mă bucur să vă cunosc. Păi, sunt din sectorul 2. Şi sper, foarte tare, chiar îmi doresc, să putem ieşi împreună, şi...mă gândeam poate facem şi nişte proiecte împreună, sau poate chiar nişte dance cover-uri Smile).
Ador să dansez, să fac rap...şi să cânt, cred că am uitat să spun Smile). Eh, la prima vedere sunteţi foarte de treabă. Mă bucur să mă aflu pe acest forum ;333
B2ST, fighting ;3
Mini.
Mini.
Membru
Membru

Mesaje : 5
Data de inscriere : 2011-07-07
Varsta : 26

Back to top Go down

Haii <3 Empty Re: Haii <3

Post by Haruka Thu Jul 14, 2011 1:40 am

hey,Mini ....welcome on the forum^^. I'm Irina aka Haruka ^^. Mda nici eu nu intelegeam chestia cu comeback si goodbye stage si mai ales nu intelegeam de ce se intampla asta de mai multe ori intr-o saptamana Smile))
he he acelasi lucru mi s-a intamplat si mie cu Dongwoon Smile)) ...preferatul meu era Hyunseung si pe DW nu il suportam . Acum nu pot sa imi iau ochii de la DW :X:X:X. Ehhh baietii astia:)))
pai ce sa zic...sper sa te distrezi alaturi de noi si sper ca o sa ne intelegem bine ^^
Haruka
Haruka
Traducator
Traducator

Mesaje : 350
Data de inscriere : 2011-03-05
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Back to top Go down

Haii <3 Empty Re: Haii <3

Post by Didaa. Thu Jul 14, 2011 6:50 am

Si noi speram sa ne intalnim :o3 Si sper sa nu fim de treaba doar "la prima vedere,speram sa-ti fim placute si in continuare^^ si sigur avem si un proiect care se numeste United Cube Romania,daca ai vrea sa participi te asteptam cu mare drag <3
Distractie placuta pe aici:*
Didaa.
Didaa.
Forum fondator/admin
Forum fondator/admin

Mesaje : 1121
Data de inscriere : 2010-12-28
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

https://beastromania.forumgratuit.ro

Back to top Go down

Haii <3 Empty Re: Haii <3

Post by lavinia Fri Jul 15, 2011 2:31 am

buna Andreea ma bucur sa te cunosc^^
si bun venit in famile^^ The Beast Family:))
lavinia
lavinia
BEUTY
BEUTY

Mesaje : 868
Data de inscriere : 2011-05-04
Varsta : 28

Back to top Go down

Haii <3 Empty Re: Haii <3

Post by yaoi maniac Fri Jul 15, 2011 11:14 pm

Bhai, copilu'. Ce-i cu porecla aia? /:] Demonel? WTF?! Sa nu zic, Deeo. :]] Frate, si eu care era sa zic intr-un comentariu ca sunt singura yaoi maniaca pe nume Andreea. :-< Fir-ar tu as fii!! :]] Oricum... buna... Sor-mea ieri venise la mine si-mi zisese sa inchid laptopul. :-< Tu si statul pe messenger, fatoooooooooo!!! T.T Doamne, se intampla la fel, stam cate mii de minute. Stii cum m-a durut fundul?! Baka, cand vin in Bucuresti te crap, pramatie micaaa!!!!! :]] Si... daca credeti ca inceputul e... cum adica, adica... eu sunt revoltata asupra ei, neah. :-j Si auzi? Te enervezi greu? /:] Esti sigura de asta? .-.' Eu is aia calma, nu ma intrerupe. :]] De j-rock nu zici nimic? :]] Cum m-ai obsedat acum patru ani? :8-> :]] Anyway, as zice multe si da, e deschisa, dar... etc. :]] Astepta-ti Supermen-ul, adica eu (Betmen e ocupat cu ajutorul sau in baie... curata gresia T.T, soricei mutanti cu cozi roz - suna mai bine rosii :->). :]]
yaoi maniac
yaoi maniac
Incepator
Incepator

Mesaje : 57
Data de inscriere : 2011-06-14
Varsta : 25
Localizare : Pe marte - in Bucuresti; Romania.

Back to top Go down

Haii <3 Empty Re: Haii <3

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum