⊰B2UTY Romania⊱
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Scrisoare video pentru Yang Yo Seob de la Yongguk din B.A.P.

2 posters

Go down

Scrisoare video pentru Yang Yo Seob de la Yongguk din B.A.P. Empty Scrisoare video pentru Yang Yo Seob de la Yongguk din B.A.P.

Post by Didaa. Sat Feb 25, 2012 7:26 am



Thestar: Ganduri in urma lansarii melodiei “I remember ” cu Yang Yoseob?…

BYG: Personal “I remember” este o melodie de care sunt foarte multumit. Desi ar fi frumos sa o cant cu Yang Yo Seob sunbae-nim, in prezent nu sunt planuri pentru o performanta. In timpul performantei noastre, membrul nostru Dae Hyun.. a fost prima oara cand am cantat “I remember” cu un prieten. Deci, in viitor, daca va fi o sansa, daca va fi o oportunitate sa stau pe scena cu Yang Yoseob sunbae-nim, mi-as dori sa fac asta o data.

Thestar: Te-ai intalnit vreodata cu Yang Yoseob in privat?…

BYG: Nu am putut face asta inca. Din cate stiu.. acum.. turneul! ..am auzit ca se pregateau pentru un concert. Data viitoare cand voi avea o sansa sa-i vad, ii voi saluta.

Thestar: Scrisoare video pentru Yang Yo Seob:

BYG: Yeah~~ Buna Yang Yo Seob sunbae-nim! oh… o duci bine? Daca este o oportunitate, cred ca ar fi dragut sa avem o performanta impreuna cu “I remember”. De vreme ce sunt o multime de fani care asteapta, haide sa apucam microfoanele impreuna odata!

Credit:THE STAR | Translated by; beastout@tumblr/duyong2st, B2st indonesia, My Cube Family@FB.
Tradus de Didaa@B2utyRo.
Didaa.
Didaa.
Forum fondator/admin
Forum fondator/admin

Mesaje : 1121
Data de inscriere : 2010-12-28
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

https://beastromania.forumgratuit.ro

Back to top Go down

Scrisoare video pentru Yang Yo Seob de la Yongguk din B.A.P. Empty Re: Scrisoare video pentru Yang Yo Seob de la Yongguk din B.A.P.

Post by medeea13deea Sat Feb 25, 2012 8:54 pm

Ce dragut...Ar fi frumos o performanta!
Apropo...daca se intampla un BUZZ!!! la toata lumea de pe B2UTY!
Cu siguranta va fi reusita.
medeea13deea
medeea13deea
Special
Special

Mesaje : 109
Data de inscriere : 2012-01-11
Varsta : 25
Localizare : Jibou

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum