⊰B2UTY Romania⊱
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yoseob cast pentru Musicalul “GWANGHWAMUN SONATA”

4 posters

Go down

Yoseob cast pentru Musicalul “GWANGHWAMUN SONATA”  Empty Yoseob cast pentru Musicalul “GWANGHWAMUN SONATA”

Post by PoppinGirlJiye Mon Jan 24, 2011 5:43 am

[You must be registered and logged in to see this link.]


Yoseob a dat proba pentru musical-ul “Gwanghwamun Sonata,” conferinat a avut loc la hotelul Seoul Plaza - Grand Ballroom pe 24 Ianuarie.
A inceput cu faptul ca a ezitat sa dea proba:

“Cand m-a intrebat prima oara compania daca stiu vr-un cantec de al compozitorului Lee Young Hoon, am realizat ca nu stiu. Cand m-au intrebat daca stiu melodia ‘Red Sunset,‘ am spus ca am auzit-o. Compania mi-a spus ca as putea primi un rol in musicalul ‘Gwanghwamun Sonata,’ fapt care m-a ingrijorat deoarece nu stiam nici-un cantec de-al compozitorului Lee. Dupa aceea, am aflat mai multe despre compozitor si am auzit mai multe lucruri despre seniorul Lee Moon Sae si directorul Lee Jina; atunci am vrut sa fac parte din musical. O sa lucrez din greu ca sa ma asigur ca nu voi face rau musical-ului.”

Yoseob va juca rolul lui ‘Jiyong,’ fiul celor doua personaje principale.

Directorul Lee Jina :
“Yang Yoseob si Heo Gyu au dat proba pentru un singur rol. Diferenta dintre varste este mare, dar cred ca Yoseob va fi cel potrivit pentru rol deoarece este mai aproape de varsta lui ‘Jiyong.’ Heo Gyu este un pic mai in varsta, dar deoarece arata bine, va putea juca rolul lui 'Jiyong' la 21 de ani."

Peste 30 de melodii vor fi folosite in musical, care va rula la Sejong Culture Theater Hall intre Martie 20 - Aprilie 10.
PoppinGirlJiye
PoppinGirlJiye
Admin
Admin

Mesaje : 1105
Data de inscriere : 2011-01-07
Varsta : 30
Localizare : Junhyung's heart and soul

Back to top Go down

Yoseob cast pentru Musicalul “GWANGHWAMUN SONATA”  Empty Re: Yoseob cast pentru Musicalul “GWANGHWAMUN SONATA”

Post by Andaa. Thu Jan 27, 2011 4:28 am

Ahh~..deabea astept <3<3
Andaa.
Andaa.
Admin
Admin

Mesaje : 76
Data de inscriere : 2010-12-28
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

https://beastromania.forumgratuit.ro

Back to top Go down

Yoseob cast pentru Musicalul “GWANGHWAMUN SONATA”  Empty Re: Yoseob cast pentru Musicalul “GWANGHWAMUN SONATA”

Post by Didaa. Thu Feb 03, 2011 3:55 am

Ahh debea astept sa-l vad jucand:X Sunt sigura ca v-a fi superb in serial:x
I can't wait:x!
Didaa.
Didaa.
Forum fondator/admin
Forum fondator/admin

Mesaje : 1121
Data de inscriere : 2010-12-28
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

https://beastromania.forumgratuit.ro

Back to top Go down

Yoseob cast pentru Musicalul “GWANGHWAMUN SONATA”  Empty Re: Yoseob cast pentru Musicalul “GWANGHWAMUN SONATA”

Post by AmethystDream Mon Jul 11, 2011 12:04 pm

ce bine s-a descurcat :X:X:X
dar cel mai bine era daca il vedeam eu live Smile) dar e bine si asa
AmethystDream
AmethystDream
Special
Special

Mesaje : 168
Data de inscriere : 2011-07-10
Varsta : 33
Localizare : In the Cube

http://yoseob-europe.blogspot.com

Back to top Go down

Yoseob cast pentru Musicalul “GWANGHWAMUN SONATA”  Empty Re: Yoseob cast pentru Musicalul “GWANGHWAMUN SONATA”

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum