⊰B2UTY Romania⊱
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

20.02.2011 Yeoseob's Cafe

Go down

20.02.2011 Yeoseob's Cafe Empty 20.02.2011 Yeoseob's Cafe

Post by PoppinGirlJiye Fri Mar 11, 2011 6:33 am

20.02.2011 Yeoseob's Cafe 0x1ra


Concertul poate ca s-a terminat, dar dezamagirile si regretul din 18 si 19 tot apar in capul meu!Cred ca multe B2UTY s-au simtit la fel asa-i! Se pare ca BEAST si B2UTY au vreat cateva memorii miunate si bogate!
Ahh,, am vrut sa le ofer B2uty-lor care au fost prezente putin fan service... It seems like beast and b2uty had created some great and enriching memories!
Ahh.. I wanted to give all the B2uty who were present some fan service.. asigurandu-ma ca nu ratez nici-o zona. Prin urmare, am mers in locul ce nu era pentru performanta pentru a performa in secret ^^~ Daca v-ati simtit dezamagiti ca am mers mai mult in alte zone mai des, atunci va rog fiti prezenti la urmatorul nostru concert si atunci ma voi ridica mai mult si voi alerga mai mult in secret!! Promit! De asemenea, nu fiti foarte dezamagiti si va rog amintitiva acele frumoase amintiri. ^^
Pana acum, inca nu pot uita ochii fanilor!! Sper ca acea zi(urmatorul concert) va veni...! Multumesc tuturor celor ce au fost la concert.. In plus... pentru cei ce nu ni se pot alatura la acest concert, vom lucra mai din greu pentru concertul ce va urma. Multumim B2UTY!

Bbyong
PoppinGirlJiye
PoppinGirlJiye
Admin
Admin

Mesaje : 1105
Data de inscriere : 2011-01-07
Varsta : 30
Localizare : Junhyung's heart and soul

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum