⊰B2UTY Romania⊱
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junhyung a prezentat-o pe Hara tatalui lui

3 posters

Go down

Junhyung a prezentat-o pe Hara tatalui lui Empty Junhyung a prezentat-o pe Hara tatalui lui

Post by Haruka Tue Feb 21, 2012 6:25 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Se pare ca Junhyung i-a prezentat-o deja tatalui sau pe iubita sa Goo Hara . Trupa BEAST a fost invitata in emisunea “Win Win” pe 21 februarie. La acest show, tatii celor 6 membrii au fost invitati speciali si au fost rugati sa aleaga o fata care li se pare potrivita pentru rolul de nora.

Tatal lui Jun Hyung a scris numele “Goo Hara” pe tabla si a explicat: ” M-am gandit mult la intrebarea asta. Defapt Yong Junhyung a adus-o odata pe Hara acasa. Ea este foarte vesela si mi s-a parut o fata draguta. Este bine sa ii vezi cum mentin o relatie draguta si stabila”

El a contiunat” Sa fiu sincer, am fost putin surprins sa aflu despre relatia lor la inceput. Dupa ce aceasta relatie a fost facuta publica, internetul a luat-o razna. M-a facut sa ma gandesc mult”

Deoarece Jun Hyung a parut sa nu se simta confortabil pentru ca amanunte legate de relatia sa au fost dezvaluite, tatal sau a adaugat: ” Nu trebuia sa fii prins ” Facandu-i pe toti sa rada. Jun Hyung nu a raspuns dar a contiunat sa chicoteasca si sa bea apa .

Credits: soompy

tradus de [You must be registered and logged in to see this link.]


Haruka
Haruka
Traducator
Traducator

Mesaje : 350
Data de inscriere : 2011-03-05
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Back to top Go down

Junhyung a prezentat-o pe Hara tatalui lui Empty Re: Junhyung a prezentat-o pe Hara tatalui lui

Post by Didaa. Tue Feb 21, 2012 10:27 am

Foarte tare <3
Ma bucur ca relatia lor este una serioasa si pentru ca sunt fericiti impreuna. Daca i-a prezentat-o parintilor inseamna ca e ceva serios si chiar sper sa il faca fericit <3
Multumim Iriii pentru informatii :*
Didaa.
Didaa.
Forum fondator/admin
Forum fondator/admin

Mesaje : 1121
Data de inscriere : 2010-12-28
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

https://beastromania.forumgratuit.ro

Back to top Go down

Junhyung a prezentat-o pe Hara tatalui lui Empty Re: Junhyung a prezentat-o pe Hara tatalui lui

Post by NorinA Mon Mar 12, 2012 6:30 am

deja au aproape 1 an impreuna..in iunie iulie nu stiu cand exact implinesc Very Happy
NorinA
NorinA
Membru
Membru

Mesaje : 12
Data de inscriere : 2012-03-12

Back to top Go down

Junhyung a prezentat-o pe Hara tatalui lui Empty Re: Junhyung a prezentat-o pe Hara tatalui lui

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum