⊰B2UTY Romania⊱
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11]

+7
flory_junki :)
the joker
Yuuki
PoppinGirlJiye
lavinia
Haruka
Didaa.
11 posters

Go down

Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11] Empty Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11]

Post by Didaa. Tue Jun 28, 2011 9:27 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Pe 28 iunie, Cube Entertainment a anuntat:"ei au avut o relatie de senior/junior pana au inceput sa se intalneasca. Se intalnesc cam de o luna. Cand Hara a trecut printre niste momente mai dificile, Junhyung a consolat-o. Din cauza programelor lor ocupate, au putut doar sa iasa sa manance ceva si au avut parte de alte activitati de cuplu de trei ori pana acum."

De asemenea DSP Media a anuntat:"Ei au sentimente unul pentru celalalt, dar inca se cunosc. A trecut doar o luna. Vă rugăm să vegheze asupra lor inca putin."

Un asociat al celor doi a relevat:"Membrii din Kara si din Beast sunt foarte apropiati deoarece au promovat cam in aceeasi perioada. Ei depind si se vegheaza unii pe altii. Inainte de comeback'ul japonez, relatia lor a devenit mai profunda prin intalnirile de sprijin."

[You must be registered and logged in to see this link.]

Cei doi au fost surprinsi intalnindu-se in dimineata zilei de 9 iunie, ziua in care Jun hyung s-a intors de la concertul japonez tinut de Beast.
Dupa ce au baut cafea la o cafenea in Kangnam, cei doi au mers in jurul acelei zone dupa ce au parcat langa casa lui Junhyung.
Timp de o ora, cei doi au mers in jurul cartierului si in jurul parcului, inainte sa se stabileasca in parcul " Sky Park" din Sangam-dong.

Vazandu-i pe cei doi tinandu-se de mana, unul langa celalalt a fost o priveliste care le-a incalzit inimile reporterilor
Aparent, cei doi au folosit fiecare moment liber din programele lor, deoarece s-au intalnit din nou dimineata devreme pe 13 iunie pentru a se plimba pe aleile din spate din Hongdae.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Grozav este faptul ca cei doi nu se ascund. In masina, Kara a coborat geamul si a scos capul ca sa observe privelistea nocturna.

Un asociat al lui Hara a explicat:"Inocent este farmecul lui Hara. Poate a promovat cam devreme, dar nu este afectata de asta deloc,si inca reuseste sa-si pastreze inocenta. Yong Junhyung probabil s-a indragostit de farmecul ei pur."

[You must be registered and logged in to see this link.]
Credit:allkpop
Didaa.
Didaa.
Forum fondator/admin
Forum fondator/admin

Mesaje : 1121
Data de inscriere : 2010-12-28
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

https://beastromania.forumgratuit.ro

Back to top Go down

Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11] Empty Re: Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11]

Post by Haruka Tue Jun 28, 2011 9:34 am

yuhuu^^...felicitari Junhyung ....sper sa fiti fericiti :X
Haruka
Haruka
Traducator
Traducator

Mesaje : 350
Data de inscriere : 2011-03-05
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Back to top Go down

Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11] Empty Re: Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11]

Post by lavinia Wed Jun 29, 2011 12:43 am

mmda..pai el e mai dragut ca ea Laughing
daca se plac ..le sta bine impreuna..sa vedem mai incolo:d
lavinia
lavinia
BEUTY
BEUTY

Mesaje : 868
Data de inscriere : 2011-05-04
Varsta : 28

Back to top Go down

Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11] Empty Re: Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11]

Post by PoppinGirlJiye Wed Jun 29, 2011 2:07 am

Sincer eu pur si simplu nu pot sai vad impreuna pentru ca nu prea se potrivesc si am mai avut pareri la fel din partea coreenilor o0
Pe bune l-as fi vazut cu Hyuna chiar si cu Son Dambi dar cu Hara? /Smile no way~
Dar e alegerea lor buna, rea om trai si om vedea ce se va intampla Smile
PoppinGirlJiye
PoppinGirlJiye
Admin
Admin

Mesaje : 1105
Data de inscriere : 2011-01-07
Varsta : 30
Localizare : Junhyung's heart and soul

Back to top Go down

Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11] Empty Re: Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11]

Post by Haruka Wed Jun 29, 2011 7:17 am

si mie mi se parea ca se potriveste cu Hyuna:))....dar nu stiu...parca si cu Hara ii sta bine ^^. eh ei sa se inteleaga ^^
Haruka
Haruka
Traducator
Traducator

Mesaje : 350
Data de inscriere : 2011-03-05
Localizare : Drobeta Turnu Severin

Back to top Go down

Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11] Empty Re: Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11]

Post by Yuuki Fri Jul 01, 2011 4:49 am

si io cred ca cu Hyuna se potriveste mai bine dar acum depinde si de ei...poate au mai multe in comun si chestia asta i-a atras...nu tine de noi e alegerea lor, acum sa nu fii facut o alegere gresita de care v-a regreta amarnic...
Yuuki
Yuuki
BEUTY
BEUTY

Mesaje : 618
Data de inscriere : 2011-02-19
Varsta : 27
Localizare : 루마니아(navodari)

Back to top Go down

Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11] Empty Re: Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11]

Post by the joker Sat Jul 02, 2011 4:41 am

NO COMMENT......... :-<: il
the joker
the joker
Special
Special

Mesaje : 333
Data de inscriere : 2011-05-05
Varsta : 28
Localizare : Romania

Back to top Go down

Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11] Empty Re: Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11]

Post by flory_junki :) Sat Jul 02, 2011 10:27 am

felicitari Hyung Smile daca tie iti place, si noua ne place Smile voi sa fiti feritici Very Happy
flory_junki :)
flory_junki :)
Special
Special

Mesaje : 126
Data de inscriere : 2010-12-29
Varsta : 36
Localizare : Timisoara

http://leejunkiromania.myforumgratuit.ro

Back to top Go down

Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11] Empty Re: Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11]

Post by yaoi maniac Tue Jul 05, 2011 7:29 am

Oh, ma bucur ca presa din Coreea fac o treaba asa de buna si nu adauga gogonele de te ia durerea de cap. Ma bucur pentru el (cam a patra oara cand zic asta)!>Very Happy<
yaoi maniac
yaoi maniac
Incepator
Incepator

Mesaje : 57
Data de inscriere : 2011-06-14
Varsta : 25
Localizare : Pe marte - in Bucuresti; Romania.

Back to top Go down

Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11] Empty Re: Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11]

Post by AmethystDream Mon Jul 11, 2011 4:35 am

everyday i shock, everynight i shock
cand am vazut stirea am zis nuhhhhhhh Hara, dc Hara? vai sa vezi acuma inimi frante
sincer el sa fie fericit, eu una nu ma asteptam la Hara dar fie

cate fete sunt si tocmai ea ... mda
AmethystDream
AmethystDream
Special
Special

Mesaje : 168
Data de inscriere : 2011-07-10
Varsta : 33
Localizare : In the Cube

http://yoseob-europe.blogspot.com

Back to top Go down

Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11] Empty Re: Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11]

Post by PoppinGirlJiye Mon Aug 08, 2011 8:57 am

In korea sunt zvonuri ca relatia dintre ei nu este adevarata si ca intalnirile sunt false, probabil prin Noiembrie se vor desparti.. Este o stire recenta din korea.
PoppinGirlJiye
PoppinGirlJiye
Admin
Admin

Mesaje : 1105
Data de inscriere : 2011-01-07
Varsta : 30
Localizare : Junhyung's heart and soul

Back to top Go down

Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11] Empty Re: Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11]

Post by buteanlavi Mon Aug 08, 2011 12:21 pm

probabil ca este doar o minciuna....nu pot sa cred asa ceva.....se intampla exact ca si Jonghyun de le SHINee....si de el se spune ca se intalneste cu nu stiu ce fata si sa dovedit ca e doar o minciuna....si la fel cred si despre aceasta stire......insa daca e adevarat, nah ce pot sa spun? Daca se plac nu putem sa le stam in cale.....
buteanlavi
buteanlavi
Special
Special

Mesaje : 204
Data de inscriere : 2011-07-20
Varsta : 28
Localizare : Gherla

Back to top Go down

Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11] Empty Re: Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11]

Post by NorinA Mon Mar 12, 2012 6:38 am

majoritatea zic de Hyuna pentru ca au si avut o colaborare primii..de exemplu lui Hyunseung ii sta mai bine cu Hyuna decat lui Junhyung...am studiat ambele video si asa cred eu
NorinA
NorinA
Membru
Membru

Mesaje : 12
Data de inscriere : 2012-03-12

Back to top Go down

Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11] Empty Re: Junhyung si Hara din Kara au dezvaluit ca se intalnesc [27.06.11]

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum