⊰B2UTY Romania⊱
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Pentru prima data" victoria lui Junhyung in competitia "Street Party"

3 posters

Go down

"Pentru prima data" victoria lui Junhyung in competitia "Street Party" Empty "Pentru prima data" victoria lui Junhyung in competitia "Street Party"

Post by PoppinGirlJiye Tue Jan 25, 2011 6:33 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

In episodul din 19 Ianuarie al MBC-ului, o competitie intre membrii BEAST a fost difuzata in coltul "Street Party".
Prima lupta a fost intre Doojoon si Hyunseung. In acest joc, prima persoana care-i scoate ciorapul celuilalt castiga.
Rezultatul? Doojoon a pierdut. In aceasta batalie, Doojoon si-a ridicat piciorul si l-a provocat pe Hyunseung. Oricum, provocarea a fost doar temporala deoarece Hyunseung a actionat rapid si a castigat.
A doua batalie a fost intre Junhyung si Dongwoon. Oricum inainte ca MC-ul sa citeasca profilurile jocul sa terminat cu victoria lui Junhyung.
Campionatul s-a terminat cu batalia dintre Hyunseung si Junhyung. Acum trebuia sa ia amandoi ciorapii. Competitiia a fost serioasa iar jocul s-a terminat cu victoria lui Junhyung.
DooJoon vs HyunSeung:



Junhyung vs. Dongwoon :



Junhyung vs. Hyunseung :



Tradus de PoppinGirlJiye, video puse de Didaa.
PoppinGirlJiye
PoppinGirlJiye
Admin
Admin

Mesaje : 1105
Data de inscriere : 2011-01-07
Varsta : 30
Localizare : Junhyung's heart and soul

Back to top Go down

"Pentru prima data" victoria lui Junhyung in competitia "Street Party" Empty Re: "Pentru prima data" victoria lui Junhyung in competitia "Street Party"

Post by yaoi maniac Tue Jul 05, 2011 7:05 am

Nu pot sa vad videoclipurile, dar macar o data sa castige si el. :]] Nu vreau sa ma pun cu el si dexteritatea cu care da hainele jos. :->
yaoi maniac
yaoi maniac
Incepator
Incepator

Mesaje : 57
Data de inscriere : 2011-06-14
Varsta : 25
Localizare : Pe marte - in Bucuresti; Romania.

Back to top Go down

"Pentru prima data" victoria lui Junhyung in competitia "Street Party" Empty Re: "Pentru prima data" victoria lui Junhyung in competitia "Street Party"

Post by AmethystDream Mon Jul 11, 2011 4:38 am

chiar daca nu pot sa vad clipurile, dar totusi imi amintesc emisiunea, am ras cu lacrimi =))
AmethystDream
AmethystDream
Special
Special

Mesaje : 168
Data de inscriere : 2011-07-10
Varsta : 33
Localizare : In the Cube

http://yoseob-europe.blogspot.com

Back to top Go down

"Pentru prima data" victoria lui Junhyung in competitia "Street Party" Empty Re: "Pentru prima data" victoria lui Junhyung in competitia "Street Party"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum